BOLEK KREJČÍ s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
BOLEK KREJČÍ s.r.o. (IČO 11943572) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Duchcov, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 11943572
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Vrchlického 1034/52 41901 Duchcov
- Datum vzniku
- 15. 10. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 47820, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků, Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, Zprostředkování obchodu a služeb, Velkoobchod a maloobchod, Ubytovací služby
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- BK Boleslav Krejčí Jednatel
Společníci a vlastníci
- BK Boleslav Krejčí společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má BOLEK KREJČÍ s.r.o. IČO a DIČ?
BOLEK KREJČÍ s.r.o. má IČO 11943572. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je BOLEK KREJČÍ s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u BOLEK KREJČÍ s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je BOLEK KREJČÍ s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u BOLEK KREJČÍ s.r.o. (IČO 11943572) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BOLEK KREJČÍ s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Boleslav Krejčí (Jednatel).