Technik BOZPO s.r.o.
Technik BOZPO s.r.o. (IČO 11813946) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Ostrava, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 11813946
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Slovenská 1085/1A 70200 Ostrava
- Datum vzniku
- 4. 9. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 86939, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje jednatel samostatně
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Projektování pozemkových úprav - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Testování, měření, analýzy a kontroly - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - Poskytování technických služeb - Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
- Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- OH Ondřej Herich Jednatel
Společníci a vlastníci
- OH Ondřej Herich společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ondřej Herich působí i v dalších 5 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Technik BOZPO s.r.o. IČO a DIČ?
Technik BOZPO s.r.o. má IČO 11813946. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Technik BOZPO s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Technik BOZPO s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Technik BOZPO s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Technik BOZPO s.r.o. (IČO 11813946) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Technik BOZPO s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ondřej Herich (Jednatel).