About stone s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

About stone s.r.o. (IČO 11773651) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Vrbčany, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
11773651
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Silniční nákladní doprava 4941
Sídlo
81 28002 Vrbčany
Datum vzniku
24. 8. 2021 (5 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 354343, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Robert Mojžiš působí i v další firmě:

Iveta Mojžišová působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má About stone s.r.o. IČO a DIČ?

About stone s.r.o. má IČO 11773651. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je About stone s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u About stone s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je About stone s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u About stone s.r.o. (IČO 11773651) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem About stone s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Robert Mojžiš (Jednatel), Iveta Mojžišová (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy