3TC work s.r.o.
3TC work s.r.o. (IČO 11725460) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 11725460
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00
- Sídlo
- Chudenická 1059/30 10200 Praha
- Datum vzniku
- 5. 8. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 353530, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DP Daniel Paul Jednatel
- VP Vít Pecen Jednatel
Společníci a vlastníci
- DP Daniel Paul společník
- VP Vít Pecen společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Vít Pecen působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má 3TC work s.r.o. IČO a DIČ?
3TC work s.r.o. má IČO 11725460. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je 3TC work s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u 3TC work s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je 3TC work s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u 3TC work s.r.o. (IČO 11725460) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem 3TC work s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Daniel Paul (Jednatel), Vít Pecen (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH