Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o.
Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. (IČO 10939920) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 10939920
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody 68320
- Sídlo
- Antala Staška 1859/34 14000 Praha
- Datum vzniku
- 15. 6. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 351015, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Správa vlastního jmění.
- Pronájem nemovitých věcí.
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 zákona o živnostenském podnikání, obory činností: -Zprostředkování obchodu a služeb -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MB Marco Damiano Domenico Bosco jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- VM Václav Mlynář jednatel
Společníci a vlastníci
- B Be Shaping The Future, Management Consulting S.p.a. společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- G Golden River, S.r.o. společník
- G Golden River, S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. IČO a DIČ?
Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. má IČO 10939920. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o. (IČO 10939920) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Be Shaping the Future Czech Republic s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Marco Damiano Domenico Bosco (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH