Jirny Technic s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Jirny Technic s.r.o. (IČO 10922733) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
10922733
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
Sídlo
U tržnice 1180/6 12000 Praha
Datum vzniku
7. 6. 2021 (5 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 350729, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech věcech.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Jirny Technic s.r.o. IČO a DIČ?

Jirny Technic s.r.o. má IČO 10922733. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Jirny Technic s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Jirny Technic s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Jirny Technic s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Jirny Technic s.r.o. (IČO 10922733) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Jirny Technic s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jiří Meissner (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy