Rezon Motorcycles s.r.o.
Rezon Motorcycles s.r.o. (IČO 09818090) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 09818090
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba textilií 13
- Sídlo
- Na Folimance 2155/15 12000 Praha
- Datum vzniku
- 13. 1. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 342951, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost ve všech záležitostech samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků - Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů - Výroba plastových a pryžových výrobků - Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - Výroba strojů a zařízení - Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií - Stavba a výroba plavidel - Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku - Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství - Zasilatelství a zastupování v celním řízení - Ubytovací služby - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Projektování elektrických zařízení - Testování, měření, analýzy a kontroly - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - Fotografické služby - Překladatelská a tlumočnická činnost - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RR Renqing Rongbo Jednatel
- JV Jan Vrána Jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- CM Connor Mcrae Jednatel
- CM Connor Mcrae Jednatel
- AT Alexander Tokár jednatel
Společníci a vlastníci
- LL Lin Lianghong společník
- RR Renqing Rongbo společník
- JV Jan Vrána společník
Zobrazit historická angažmá (4)
- CM Connor Mcrae společník
- CM Connor Mcrae společník
- S Simply Office S.r.o. společník
- JV Jan Vrána společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Rezon Motorcycles s.r.o. IČO a DIČ?
Rezon Motorcycles s.r.o. má IČO 09818090. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Rezon Motorcycles s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Rezon Motorcycles s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Rezon Motorcycles s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Rezon Motorcycles s.r.o. (IČO 09818090) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Rezon Motorcycles s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Renqing Rongbo (Jednatel), Jan Vrána (Jednatel).