Zámek Ptení z. s.
Zámek Ptení z. s. (IČO 09760253) je spolek se sídlem v obci Ptení, vznik v roce 2021. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 09760253
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- 31 79843 Ptení
- Datum vzniku
- 12. 1. 2021 (5 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 27337, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Statutárním orgánem spolku je výbor spolku, za který jedná předseda spolku nebo jím zmocněný člen. Osoba jednající za spolek je povinna v případě potřeby dát najevo, co ji k jednání za spolek opravňuje.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DH David Hudeček Předseda
- LŠ Ludvík Šulda 2. místopředseda
- LŠ Lucie Šťastná 1. místopředseda
Zobrazit historická angažmá (3)
- DH David Hudeček Předseda
- LŠ Lucie Šťastná 1. místopředseda
- LŠ Lucie Šťastná 1. místopředseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ludvík Šulda působí i v dalších 4 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Zámek Ptení z. s. IČO a DIČ?
Zámek Ptení z. s. má IČO 09760253. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Zámek Ptení z. s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Zámek Ptení z. s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Zámek Ptení z. s. v insolvenci?
Insolvenci u Zámek Ptení z. s. (IČO 09760253) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Zámek Ptení z. s.?
Podle veřejného rejstříku: David Hudeček (Předseda), Ludvík Šulda (2. místopředseda), Lucie Šťastná (1. místopředseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Ptení
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH