MG Nutrition s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

MG Nutrition s.r.o. (IČO 09517294) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
09517294
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba potravinářských výrobků 10
Sídlo
Šaldova 219/1 18600 Praha
Datum vzniku
16. 9. 2020 (6 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 337159, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Milan Gajdoš působí i v dalších 2 firmách:

Markéta Gajdošová působí i v další firmě:

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má MG Nutrition s.r.o. IČO a DIČ?

MG Nutrition s.r.o. má IČO 09517294. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je MG Nutrition s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u MG Nutrition s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je MG Nutrition s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u MG Nutrition s.r.o. (IČO 09517294) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MG Nutrition s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Milan Gajdoš (Jednatel), Markéta Gajdošová (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy