Bien Service s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Bien Service s.r.o. (IČO 09505326) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 09505326
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody 68320
- Sídlo
- Bělohorská 1655/110 16900 Praha
- Datum vzniku
- 11. 9. 2020 (6 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 337253, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- KZ Klaudia Zusková jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- KZ Klaudia Zusková jednatel
Společníci a vlastníci
- KZ Klaudia Zusková společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- KZ Klaudia Zusková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Bien Service s.r.o. IČO a DIČ?
Bien Service s.r.o. má IČO 09505326. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Bien Service s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Bien Service s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Bien Service s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Bien Service s.r.o. (IČO 09505326) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Bien Service s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Klaudia Zusková (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH