Precise sales s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Precise sales s.r.o. (IČO 09502645) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
09502645
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pernerova 691/42 18600 Praha
Datum vzniku
21. 9. 2020 (6 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 337185, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně. Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (3)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Precise sales s.r.o. IČO a DIČ?

Precise sales s.r.o. má IČO 09502645. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Precise sales s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Precise sales s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Precise sales s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Precise sales s.r.o. (IČO 09502645) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Precise sales s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Sebastian Brůcha (Jednatel), Jakub Hlavenka (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy