Habito Estate s.r.o.
Habito Estate s.r.o. (IČO 09355545) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Benešov, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 09355545
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Hejtmánkova 2185 25601 Benešov
- Datum vzniku
- 22. 7. 2020 (6 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 335019, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Oceňování majetku věci movité, věci nemovité
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MŽ Marie Živnůstková jednatel
Společníci a vlastníci
- MŽ Marie Živnůstková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Marie Živnůstková působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Habito Estate s.r.o. IČO a DIČ?
Habito Estate s.r.o. má IČO 09355545. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Habito Estate s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Habito Estate s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Habito Estate s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Habito Estate s.r.o. (IČO 09355545) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Habito Estate s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Marie Živnůstková (jednatel).