Yondaring safety s. r. o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Yondaring safety s. r. o. (IČO 09323881) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
09323881
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Nespecializovaný maloobchod 471
Sídlo
Revoluční 1082/8 11000 Praha
Datum vzniku
13. 7. 2020 (6 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 365941, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Roland Tibor Faragó působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Yondaring safety s. r. o. IČO a DIČ?

Yondaring safety s. r. o. má IČO 09323881. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Yondaring safety s. r. o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Yondaring safety s. r. o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Yondaring safety s. r. o. v insolvenci?

Insolvenci u Yondaring safety s. r. o. (IČO 09323881) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Yondaring safety s. r. o.?

Podle veřejného rejstříku: Roland Tibor Faragó (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy