FAJN oděvy s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

FAJN oděvy s.r.o. (IČO 09277137) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Slavkov u Brna, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
09277137
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Velkoobchod a maloobchod G
Sídlo
Palackého náměstí 88 68401 Slavkov u Brna
Datum vzniku
24. 6. 2020 (6 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 117855, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má FAJN oděvy s.r.o. IČO a DIČ?

FAJN oděvy s.r.o. má IČO 09277137. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je FAJN oděvy s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u FAJN oděvy s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je FAJN oděvy s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u FAJN oděvy s.r.o. (IČO 09277137) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem FAJN oděvy s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Hana Balážová (jednatel), Lenka Dobrovolná (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy