Good IT s. r. o.
Good IT s. r. o. (IČO 09143548) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Ústí nad Labem, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 09143548
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Masarykova 2259/160 40001 Ústí nad Labem
- Datum vzniku
- 7. 5. 2020 (6 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 45315, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PK Pavel Kašpar Jednatel
Společníci a vlastníci
- PK Pavel Kašpar společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Kašpar působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Good IT s. r. o. IČO a DIČ?
Good IT s. r. o. má IČO 09143548. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Good IT s. r. o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Good IT s. r. o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Good IT s. r. o. v insolvenci?
Insolvenci u Good IT s. r. o. (IČO 09143548) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Good IT s. r. o.?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Kašpar (Jednatel).