Katharo Servis s.r.o.
Katharo Servis s.r.o. (IČO 08853665) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Krnov, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 08853665
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti související se zaměstnáním 78
- Sídlo
- Kasárenská 2501/7 79401 Krnov
- Datum vzniku
- 15. 1. 2020 (6 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 81056, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Za společnost jedná jednatel navenek samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obory činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Poskytování technických služeb
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- GT Georgios Tavandzis jednatel
Společníci a vlastníci
- GT Georgios Tavandzis společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Georgios Tavandzis působí i v dalších 27 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Katharo Servis s.r.o. IČO a DIČ?
Katharo Servis s.r.o. má IČO 08853665. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Katharo Servis s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Katharo Servis s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Katharo Servis s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Katharo Servis s.r.o. (IČO 08853665) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Katharo Servis s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Georgios Tavandzis (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti související se zaměstnáním
- Firmy v obci Krnov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH