Zet-My, z.s.
Zet-My, z.s. (IČO 08802335) je spolek se sídlem v obci Olomouc, vznik v roce 2020. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 08802335
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- Kyselovská 41/2 78301 Olomouc
- Datum vzniku
- 2. 1. 2020 (6 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 20657, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- 1.Předseda spolku je statutárním orgánem spolku, který je oprávněn za něj jednat ve všech věcech. Za spolek jedná samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- NŠ Naděžda Škrabalová Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Naděžda Škrabalová působí i v dalších 4 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Zet-My, z.s. IČO a DIČ?
Zet-My, z.s. má IČO 08802335. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Zet-My, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Zet-My, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Zet-My, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Zet-My, z.s. (IČO 08802335) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Zet-My, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Naděžda Škrabalová (Předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Olomouc
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH