VYVA Solutions, s.r.o.
VYVA Solutions, s.r.o. (IČO 08771308) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2019. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 08771308
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Na Pankráci 1683/127 14000 Praha
- Datum vzniku
- 13. 12. 2019 (7 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 324985, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- OB Ondřej Benáček jednatel
- PŘ Petr Řehoř jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- MJ Martin Janoušek jednatel
- MJ Martin Janoušek jednatel
- MO Miloš Olík jednatel
- PŘ Petr Řehoř jednatel
Společníci a vlastníci
Zobrazit historická angažmá (4)
- C Ceip Acrobat A.s. společník
- C Central Europe Industry Partners, A.s. společník
- L Laser Industry Partners, A.s. společník
- R Rowan Consulting S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ondřej Benáček působí i v dalších 29 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má VYVA Solutions, s.r.o. IČO a DIČ?
VYVA Solutions, s.r.o. má IČO 08771308. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je VYVA Solutions, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u VYVA Solutions, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je VYVA Solutions, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u VYVA Solutions, s.r.o. (IČO 08771308) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem VYVA Solutions, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ondřej Benáček (jednatel), Petr Řehoř (jednatel).