SM MATY-MOTO s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
SM MATY-MOTO s.r.o. (IČO 08562644) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Chotíkov, vznik v roce 2019. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 08562644
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 470 33017 Chotíkov
- Datum vzniku
- 30. 9. 2019 (7 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 38371, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v rozsahu oboru živností 1 až 79)
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- MS Matěj Staněk společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- MS Matěj Staněk společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má SM MATY-MOTO s.r.o. IČO a DIČ?
SM MATY-MOTO s.r.o. má IČO 08562644. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je SM MATY-MOTO s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u SM MATY-MOTO s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je SM MATY-MOTO s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u SM MATY-MOTO s.r.o. (IČO 08562644) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SM MATY-MOTO s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Matěj Staněk (jednatel).