Prague Party Fun s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Prague Party Fun s.r.o. (IČO 08471380) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2019. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
08471380
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Velkoobchod 46
Sídlo
Novovysočanská 2509/3d 19000 Praha
Datum vzniku
2. 9. 2019 (7 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 319485, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatelé zastupují společnost ve všech záležitostech společně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (2)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Prague Party Fun s.r.o. IČO a DIČ?

Prague Party Fun s.r.o. má IČO 08471380. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Prague Party Fun s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Prague Party Fun s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Prague Party Fun s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Prague Party Fun s.r.o. (IČO 08471380) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Prague Party Fun s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: David Šrámek (jednatel), Filip Šrámek (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy