Swiss Exams s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Swiss Exams s.r.o. (IČO 08106193) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2019. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
08106193
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pekařská 403/12 60200 Brno
Datum vzniku
7. 5. 2019 (7 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 111920, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná a podepisuje každý jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

  • S Swiss Exams Gmbh společník od 2019Winterthur

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Swiss Exams s.r.o. IČO a DIČ?

Swiss Exams s.r.o. má IČO 08106193. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Swiss Exams s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Swiss Exams s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Swiss Exams s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Swiss Exams s.r.o. (IČO 08106193) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Swiss Exams s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Peter Hilmar Kaithan (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy