Vraťme dětem pohyb, z.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Vraťme dětem pohyb, z.s. (IČO 07549083) je spolek se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
07549083
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti v oblasti sportu j. n. 9319
Sídlo
V domově 1356/25 13000 Praha
Datum vzniku
13. 11. 2018 (8 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 71047, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Spolek zastupuje buďto předseda výboru samostatně, nebo místopředseda výboru samostatně, nebo člen výboru společně s předsedou výboru nebo místopředsedou výboru. Za spolek je oprávněn jednat navenek samostatně předseda a každý z místopředsedů.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Nikola Králová působí i v dalších 2 firmách:

Adam Matoušek působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Vraťme dětem pohyb, z.s. IČO a DIČ?

Vraťme dětem pohyb, z.s. má IČO 07549083. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Vraťme dětem pohyb, z.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Vraťme dětem pohyb, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Vraťme dětem pohyb, z.s. v insolvenci?

Insolvenci u Vraťme dětem pohyb, z.s. (IČO 07549083) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Vraťme dětem pohyb, z.s.?

Podle veřejného rejstříku: Josef Král (Místopředseda výboru), Nikola Králová (Předseda výboru), Adam Matoušek (Člen výboru), Hana Šafaříková (Člen výboru).

Souvislosti

Podobné firmy