ALMI group s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
ALMI group s.r.o. (IČO 07543166) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Lomnice nad Popelkou, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 07543166
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Poděbradova 1374 51251 Lomnice nad Popelkou
- Datum vzniku
- 11. 10. 2018 (8 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 42570, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně. Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AT Alena Tunysová jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- MZ Michal Zavadil jednatel
- MZ Michal Zavadil jednatel
Společníci a vlastníci
- AT Alena Tunysová společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- MZ Michal Zavadil společník
- MZ Michal Zavadil společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má ALMI group s.r.o. IČO a DIČ?
ALMI group s.r.o. má IČO 07543166. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ALMI group s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ALMI group s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ALMI group s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ALMI group s.r.o. (IČO 07543166) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ALMI group s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Alena Tunysová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Lomnice nad Popelkou
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH