Aliance Starco s.r.o.
Aliance Starco s.r.o. (IČO 07525397) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 07525397
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti 74
- Sídlo
- Lipnická 1449 19800 Praha
- Datum vzniku
- 5. 10. 2018 (8 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 302453, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LS Ljubov Stojka Jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- SS Svetlana Starkova jednatel
Společníci a vlastníci
- LS Ljubov Stojka společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- SS Svetlana Starkova společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Ljubov Stojka působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Aliance Starco s.r.o. IČO a DIČ?
Aliance Starco s.r.o. má IČO 07525397. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Aliance Starco s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Aliance Starco s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Aliance Starco s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Aliance Starco s.r.o. (IČO 07525397) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Aliance Starco s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ljubov Stojka (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH