SMJ TRADE s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

SMJ TRADE s.r.o. (IČO 07164815) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
07164815
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Hornoměcholupská 663/141 10900 Praha
Datum vzniku
29. 5. 2018 (8 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 295809, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Rostislav Smejkal působí i v dalších 3 firmách:

Časté dotazy

Jaké má SMJ TRADE s.r.o. IČO a DIČ?

SMJ TRADE s.r.o. má IČO 07164815. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je SMJ TRADE s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u SMJ TRADE s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je SMJ TRADE s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u SMJ TRADE s.r.o. (IČO 07164815) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SMJ TRADE s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Rostislav Smejkal (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy