Ekofarma Ušák s.r.o.
Ekofarma Ušák s.r.o. (IČO 07104383) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Kadaň, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 07104383
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti 01
- Sídlo
- Jungmannova 1167 43201 Kadaň
- Datum vzniku
- 9. 5. 2018 (8 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 294738, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost jedná každý jednatel společnosti samostatně. Jednatel jedná za společnost samostatně. Jednatel A zastupuje společnost ve všech věcech samostatně. Jednatelé B a C zastupují společnost vždy ve všech věcech alespoň s jedním dalším jednatelem společně.
Předmět podnikání
- - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- - pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- - zemědělská výroba
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- ZM Zdenek Mudra Jednatel
- LR Lukáš Rázl Jednatel
- PŠ Petr Šedý Jednatel
Zobrazit historická angažmá (6)
- LR Lukáš Rázl jednatel B
- LR Lukáš Rázl Jednatel
- VS Vladimír Schmalz jednatel A
- VS Vladimír Schmalz Jednatel
- PŠ Petr Šedý jednatel C
- PŠ Petr Štěpáník Jednatel
Společníci a vlastníci
- G Gentec Chp S.r.o. společník
- L Lučany, S.r.o. společník
- S Smart Tušimice S.r.o. společník
- S Silver Wolf S.r.o. společník
- S Solotron S.r.o. společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- C Cri Montenegro, A.s. společník
- W Wellenoff S.r.o. společník
- PŠ Petr Štěpáník společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Zdenek Mudra působí i v dalších 12 firmách:
Lukáš Rázl působí i v dalších 15 firmách:
Petr Šedý působí i v dalších 44 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Ekofarma Ušák s.r.o. IČO a DIČ?
Ekofarma Ušák s.r.o. má IČO 07104383. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Ekofarma Ušák s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Ekofarma Ušák s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Ekofarma Ušák s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Ekofarma Ušák s.r.o. (IČO 07104383) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Ekofarma Ušák s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Zdenek Mudra (Jednatel), Lukáš Rázl (Jednatel), Petr Šedý (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Firmy v obci Kadaň
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH