Essence Imperial s.r.o.
Essence Imperial s.r.o. (IČO 06969224) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Moravské Budějovice, vznik v roce 2019. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 06969224
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba chemických látek a chemických výrobků 20
- Sídlo
- Nerudova 774 67602 Moravské Budějovice
- Datum vzniku
- 1. 1. 2019 (7 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 105311, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PP Pavel Pokorný jednatel
Společníci a vlastníci
- PP Pavel Pokorný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Pokorný působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Essence Imperial s.r.o. IČO a DIČ?
Essence Imperial s.r.o. má IČO 06969224. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Essence Imperial s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Essence Imperial s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Essence Imperial s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Essence Imperial s.r.o. (IČO 06969224) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Essence Imperial s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Pokorný (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba chemických látek a chemických výrobků
- Firmy v obci Moravské Budějovice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH