Weiller & Rott s. r. o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Weiller & Rott s. r. o. (IČO 06925537) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
06925537
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
Sídlo
Orebitská 616/9 13000 Praha
Datum vzniku
6. 3. 2018 (8 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 305135, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

  • TP Taras Pop Jednatel * 1987od 2024Starobesheve, Donetsk Oblast,
Zobrazit historická angažmá (4)

Společníci a vlastníci

  • TP Taras Pop společník * 1987od 2025Starobesheve, Donetsk Oblast
Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Weiller & Rott s. r. o. IČO a DIČ?

Weiller & Rott s. r. o. má IČO 06925537. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Weiller & Rott s. r. o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Weiller & Rott s. r. o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Weiller & Rott s. r. o. v insolvenci?

Insolvenci u Weiller & Rott s. r. o. (IČO 06925537) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Weiller & Rott s. r. o.?

Podle veřejného rejstříku: Taras Pop (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy