Knap-stavby s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Knap-stavby s.r.o. (IČO 06900500) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Oleksovice, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
06900500
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Truhlářské práce 43320
Sídlo
137 67162 Oleksovice
Datum vzniku
27. 2. 2018 (8 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 104997, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně. Každý jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

  • PK Petr Knap společník * 1987od 2018Oleksovice

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Petr Knap působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Knap-stavby s.r.o. IČO a DIČ?

Knap-stavby s.r.o. má IČO 06900500. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Knap-stavby s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Knap-stavby s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Knap-stavby s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Knap-stavby s.r.o. (IČO 06900500) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Knap-stavby s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Petr Knap (jednatel), Martina Knapová Drahošová (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy