JIPA gastro s.r.o.
JIPA gastro s.r.o. (IČO 06749984) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Otovice, vznik v roce 2018. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 06749984
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Vitická 307 36001 Otovice
- Datum vzniku
- 18. 1. 2018 (8 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 35723, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PM Pavel Mareš jednatel
- JV Jindřich Veverka jednatel
Společníci a vlastníci
- PM Pavel Mareš společník
- JV Jindřich Veverka společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Mareš působí i v dalších 2 firmách:
Jindřich Veverka působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má JIPA gastro s.r.o. IČO a DIČ?
JIPA gastro s.r.o. má IČO 06749984. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je JIPA gastro s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u JIPA gastro s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je JIPA gastro s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u JIPA gastro s.r.o. (IČO 06749984) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem JIPA gastro s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Mareš (jednatel), Jindřich Veverka (jednatel).