REXWOOD invest, a.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

REXWOOD invest, a.s. (IČO 06598986) je akciová společnost se sídlem v obci Ústí nad Labem, vznik v roce 2017. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
06598986
Právní forma
Akciová společnost
Obor (CZ-NACE)
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
Sídlo
Nový svět 100/52 40007 Ústí nad Labem
Datum vzniku
14. 11. 2017 (9 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
B 2687, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Za společnost jedná jediný člen představenstva.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (2)
  • PR Pavel Ryba člen představenstva * 19702017–2018Praha
  • Miloslav Šalda člen dozorčí rady * 19642017–2018Velké Březno

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má REXWOOD invest, a.s. IČO a DIČ?

REXWOOD invest, a.s. má IČO 06598986. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je REXWOOD invest, a.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u REXWOOD invest, a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je REXWOOD invest, a.s. v insolvenci?

Insolvenci u REXWOOD invest, a.s. (IČO 06598986) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem REXWOOD invest, a.s.?

Podle veřejného rejstříku: Rexwood S.r.o. (člen orgánu), Jan Růžek (člen dozorčí rady), Jaroslav Štráchal (člen představenstva).

Souvislosti

Podobné firmy