Joana Glas s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Joana Glas s.r.o. (IČO 06460500) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Habartov, vznik v roce 2017. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
06460500
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba skla a skleněných výrobků 231
Sídlo
Karla Čapka 105 35709 Habartov
Datum vzniku
22. 9. 2017 (9 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 35201, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Joana Glas s.r.o. IČO a DIČ?

Joana Glas s.r.o. má IČO 06460500. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Joana Glas s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Joana Glas s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Joana Glas s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Joana Glas s.r.o. (IČO 06460500) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Joana Glas s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Jana Kaslová (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy