JTPEG Croatia Investments, a.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

JTPEG Croatia Investments, a.s. (IČO 06359574) je akciová společnost se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2017. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
06359574
Právní forma
Akciová společnost
Obor (CZ-NACE)
Ostatní finanční činnosti, kromě pojišťování a penzijního financování j. n. 6499
Sídlo
Sokolovská 700/113a 18600 Praha
Datum vzniku
21. 8. 2017 (9 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
B 22761, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za společnost jedná člen představenstva samostatně. Společnost zastupují vždy dva členové představenstva společně.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)
  • MB Miloš Badida člen dozorčí rady * 19712017–2022Praha
  • J J & T Private Equity Group Limited člen orgánu 2022–2025Klimentos
  • J J & T Private Equity Group Limited člen orgánu 2017–2022Klimentos
  • LK Libor Kaiser člen představenstva * 19812017–2022Černošice

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má JTPEG Croatia Investments, a.s. IČO a DIČ?

JTPEG Croatia Investments, a.s. má IČO 06359574. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je JTPEG Croatia Investments, a.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u JTPEG Croatia Investments, a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je JTPEG Croatia Investments, a.s. v insolvenci?

Insolvenci u JTPEG Croatia Investments, a.s. (IČO 06359574) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem JTPEG Croatia Investments, a.s.?

Podle veřejného rejstříku: Miloš Badida (člen dozorčí rady), Libor Kaiser (člen představenstva), Josef Pilka (člen představenstva).

Souvislosti

Podobné firmy