SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o.
SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 06169317) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Sušice, vznik v roce 2017. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 06169317
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba kovových výrobků, kromě strojů a zařízení 25
- Sídlo
- Nádražní 166 34201 Sušice
- Datum vzniku
- 6. 6. 2017 (9 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 41587, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Jednatelé jednají za společnost každý samostatně. Jednatel jedná za společnost samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.
Předmět podnikání
- Zámečnictví, nástrojářství
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MD Martin David Jednatel
- MD Martin Dozrál jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- MD Martin Dozrál jednatel
- RJ Roman Janča jednatel
- RJ Roman Janča jednatel
Společníci a vlastníci
- S Solodoor A.s. společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- RJ Roman Janča společník
- RJ Roman Janča společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Martin David působí i v dalších 26 firmách:
Martin Dozrál působí i v dalších 7 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. IČO a DIČ?
SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. má IČO 06169317. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 06169317) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SOLODOOR DEVELOPMENT, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Martin David (Jednatel), Martin Dozrál (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba kovových výrobků, kromě strojů a zařízení
- Firmy v obci Sušice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH