Purple Ventures s.r.o.
Purple Ventures s.r.o. (IČO 05775574) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2017. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 05775574
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Masarykova 409/26 60200 Brno
- Datum vzniku
- 3. 2. 2017 (9 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 97714, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně. Společnost zastupují navenek jednatelé takto: Společně 2 jednatelé v případě: - právních jednání, kterými dochází k nabytí nebo zcizení vlastnického práva k nemovitým věcem, zřízení nebo zrušení věcných práv jiné osoby k nemovitým věcem, a to včetně smluv o smlouvě budoucí (uvedené omezení se nedotýká uzavírání nájemních smluv, ani uzavírání dohod o vypořádání technického zhodnocení, ani udělování souhlasu s umístěním sídla, provozovny, trvalého pobytu, či bydliště, ani uzavírání dohod o podmínkách udělení souhlasu s umístěním sídla, provozovny, bydliště či pobytu), nebo - právních jednání týkajících se financování společnosti (zejména uzavření smlouvy o úvěru nebo smlouvy o zápůjčce, včetně jejich zajištění), nebo - právních jednání, kterými dochází k poskytnutí jakéhokoli zajištění závazků společnosti či závazků třetí osoby, a to včetně ručení, přistoupení k dluhu nebo vystavení směnky, nebo - právních jednání, kterými dochází k nabytí, zcizení, zřízení zatížení nebo zrušení zatížení akcií nebo podílů na právnických osobách, nebo - právních jednání, u nichž hodnota plnění či protiplnění v součtu přesahuje částku ve výši 600.000,- Kč, (slovy: šestset tisíc korun českých). V ostatních věcech kterýkoli jednatel samostatně. Společnost zastupuje navenek jednatel ve všech věcech samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JN Jakub Nytra jednatel
- JS Jan Staněk jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- JN Jakub Nytra jednatel
- JN Jakub Nytra jednatel
Společníci a vlastníci
- P Purple Holding A.s. společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- JN Jakub Nytra společník
- JN Jakub Nytra společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jakub Nytra působí i v dalších 20 firmách:
Jan Staněk působí i v dalších 7 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Purple Ventures s.r.o. IČO a DIČ?
Purple Ventures s.r.o. má IČO 05775574. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Purple Ventures s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Purple Ventures s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Purple Ventures s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Purple Ventures s.r.o. (IČO 05775574) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Purple Ventures s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jakub Nytra (jednatel), Jan Staněk (jednatel).