MAFIA STORE s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
MAFIA STORE s.r.o. (IČO 05283493) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2016. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 05283493
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba oděvů 14
- Sídlo
- Revoluční 1082/8 11000 Praha
- Datum vzniku
- 2. 8. 2016 (10 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 388103, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Jednatelé jednají za společnost každý samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DV Danny Vacula jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- LF Lukáš Fimbinger jednatel
Společníci a vlastníci
- DV Danny Vacula společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- LF Lukáš Fimbinger společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má MAFIA STORE s.r.o. IČO a DIČ?
MAFIA STORE s.r.o. má IČO 05283493. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MAFIA STORE s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MAFIA STORE s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MAFIA STORE s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u MAFIA STORE s.r.o. (IČO 05283493) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MAFIA STORE s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Danny Vacula (jednatel).