SaK TURNÁ z.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

SaK TURNÁ z.s. (IČO 05111218) je spolek se sídlem v obci Velká Turná, vznik v roce 2016. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
05111218
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti organizací na podporu rekreační a zájmové činnosti 94993
Sídlo
41 38601 Velká Turná
Datum vzniku
15. 6. 2016 (10 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 7019, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Zastupuje spolek ve všech věcech, svolává členské schůze, přijímá přihlášky nových členů a oznámení o ukončení členství.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má SaK TURNÁ z.s. IČO a DIČ?

SaK TURNÁ z.s. má IČO 05111218. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je SaK TURNÁ z.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u SaK TURNÁ z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je SaK TURNÁ z.s. v insolvenci?

Insolvenci u SaK TURNÁ z.s. (IČO 05111218) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SaK TURNÁ z.s.?

Podle veřejného rejstříku: Milena Červenková (předseda).

Souvislosti

Podobné firmy