MOVISIO Racing s.r.o.
MOVISIO Racing s.r.o. (IČO 04753798) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2016. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 04753798
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti v oblasti sportu 931
- Sídlo
- Michelská 29/6 14000 Praha
- Datum vzniku
- 27. 1. 2016 (10 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 253150, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost navenek ve všech záležitostech samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost navenek ve všech záležitostech samostatně. Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v těchto oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Pronájem a půjčování věcí movitých Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MČ Miloš Čihák jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- DK David Krofta jednatel
- MM Midori Moriwaki jednatel
Společníci a vlastníci
- MČ Miloš Čihák společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- DK David Krofta společník
- MM Midori Moriwaki společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Miloš Čihák působí i v dalších 100 firmách:
Časté dotazy
Jaké má MOVISIO Racing s.r.o. IČO a DIČ?
MOVISIO Racing s.r.o. má IČO 04753798. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MOVISIO Racing s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MOVISIO Racing s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MOVISIO Racing s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u MOVISIO Racing s.r.o. (IČO 04753798) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MOVISIO Racing s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Miloš Čihák (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti v oblasti sportu
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH