DI DENT s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
DI DENT s.r.o. (IČO 04641825) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Zlín, vznik v roce 2015. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 04641825
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zubní péče 86230
- Sídlo
- Příkrá 441 76001 Zlín
- Datum vzniku
- 15. 12. 2015 (11 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 91016, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Za společnost jedná a podepisuje jednatel.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- provoz nestátního zdravotního zařízení v rozsahu: zubní lékařství
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DM Dalibor Maňas Jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- DM Dalibor Maňas Jednatel
- DM Dalibor Maňas Jednatel
- ZS Zbyněk Sekanina jednatel
Společníci a vlastníci
- DM Dalibor Maňas společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- DM Dalibor Maňas společník
- IP Iva Pospíšilová společník
- ZS Zbyněk Sekanina společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má DI DENT s.r.o. IČO a DIČ?
DI DENT s.r.o. má IČO 04641825. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je DI DENT s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u DI DENT s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je DI DENT s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u DI DENT s.r.o. (IČO 04641825) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DI DENT s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Dalibor Maňas (Jednatel).