ToU Innovation s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

ToU Innovation s.r.o. (IČO 04577710) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2015. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
04577710
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Ostatní vzdělávání 855
Sídlo
Starobrněnská 334/3 60200 Brno
Datum vzniku
20. 11. 2015 (11 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 90713, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně. Jde-li však o právní jednání, jehož hodnota v každém jednotlivém případě přesahuje částku 100.000,- Kč, zastupují společnost oba jednatelé společně. Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně. Jde-li však o právní jednání, jehož hodnota v každém jednotlivém případě přesahuje částku 10.000,- Kč, zastupují společnost oba jednatelé společně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (3)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Jan Rypar působí i v dalších 2 firmách:

Časté dotazy

Jaké má ToU Innovation s.r.o. IČO a DIČ?

ToU Innovation s.r.o. má IČO 04577710. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je ToU Innovation s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u ToU Innovation s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je ToU Innovation s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u ToU Innovation s.r.o. (IČO 04577710) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ToU Innovation s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Vít Olšák (jednatel), Jan Rypar (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy