AP Optimal s.r.o.
AP Optimal s.r.o. (IČO 03881491) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Přáslavice, vznik v roce 2015. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 03881491
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů 2511
- Sídlo
- 335 78354 Přáslavice
- Datum vzniku
- 11. 3. 2015 (11 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 61567, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AH Aleš Horák jednatel
- PČ Pavel Černý jednatel
Společníci a vlastníci
- AH Aleš Horák společník
- PČ Pavel Černý společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Aleš Horák působí i v dalších 8 firmách:
Časté dotazy
Jaké má AP Optimal s.r.o. IČO a DIČ?
AP Optimal s.r.o. má IČO 03881491. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je AP Optimal s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u AP Optimal s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je AP Optimal s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u AP Optimal s.r.o. (IČO 03881491) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem AP Optimal s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Aleš Horák (jednatel), Pavel Černý (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů
- Firmy v obci Přáslavice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH