JEVDEN spol. s r.o.
JEVDEN spol. s r.o. (IČO 03798666) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2015. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 03798666
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Zenklova 24/54 18000 Praha
- Datum vzniku
- 13. 2. 2015 (11 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 237312, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Hostinská činnost
- Pekařství, cukrářství
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AK Antonina Kerechanyn jednatel
Zobrazit historická angažmá (5)
- SI Serhii Ivas jednatel
- SI Serhii Ivas jednatel
- SI Serhii Ivas jednatel
- SI Serhij Ivas jednatel
- YS Yurii Soltysik jednatel
Společníci a vlastníci
- AK Antonina Kerechanyn společník
Zobrazit historická angažmá (5)
- SI Serhii Ivas společník
- SI Serhii Ivas společník
- SI Serhii Ivas společník
- SI Serhij Ivas společník
- YS Yurii Soltysik společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Antonina Kerechanyn působí i v dalších 5 firmách:
Časté dotazy
Jaké má JEVDEN spol. s r.o. IČO a DIČ?
JEVDEN spol. s r.o. má IČO 03798666. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je JEVDEN spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u JEVDEN spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je JEVDEN spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u JEVDEN spol. s r.o. (IČO 03798666) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem JEVDEN spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Antonina Kerechanyn (jednatel).