DERMACARE KRČSKÁ s.r.o.
DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. (IČO 03309886) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2014. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 03309886
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Specializovaná ambulantní zdravotní péče 8622
- Sídlo
- Krčská 1079/59 14000 Praha
- Datum vzniku
- 19. 8. 2014 (12 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 229942, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Poskytování zdravotních služeb v oboru dermatovenerologie.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MH Marta Hajasová Jednatel
Společníci a vlastníci
- MH Marta Hajasová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Marta Hajasová působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. IČO a DIČ?
DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. má IČO 03309886. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u DERMACARE KRČSKÁ s.r.o. (IČO 03309886) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DERMACARE KRČSKÁ s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Marta Hajasová (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Specializovaná ambulantní zdravotní péče
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH