Magazín-Prorock, s.r.o.
Magazín-Prorock, s.r.o. (IČO 03211304) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Černošice, vznik v roce 2014. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 03211304
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Táborská 2025 25228 Černošice
- Datum vzniku
- 17. 7. 2014 (12 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 228003, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MP Michael Pánek Jednatel
Společníci a vlastníci
- MP Michael Pánek společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Michael Pánek působí i v dalších 14 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Magazín-Prorock, s.r.o. IČO a DIČ?
Magazín-Prorock, s.r.o. má IČO 03211304. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Magazín-Prorock, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Magazín-Prorock, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Magazín-Prorock, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Magazín-Prorock, s.r.o. (IČO 03211304) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Magazín-Prorock, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Michael Pánek (Jednatel).