VIP line s.r.o.
VIP line s.r.o. (IČO 03154921) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Mladá Boleslav, vznik v roce 2014. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 03154921
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- tř. Václava Klementa 1439 29301 Mladá Boleslav
- Datum vzniku
- 30. 6. 2014 (12 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 228070, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
- Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TR Tomáš Roubiček Jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- TR Tomáš Roubiček jednatel
- JV Jakub Vyskočil jednatel
Společníci a vlastníci
- TR Tomáš Roubiček společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- JV Jakub Vyskočil společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Roubiček působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má VIP line s.r.o. IČO a DIČ?
VIP line s.r.o. má IČO 03154921. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je VIP line s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u VIP line s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je VIP line s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u VIP line s.r.o. (IČO 03154921) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem VIP line s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Roubiček (Jednatel).