Divadlo Spektákl, z.s.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Divadlo Spektákl, z.s. (IČO 02948516) je spolek se sídlem v obci Hradec Králové, vznik v roce 2014. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
02948516
Právní forma
Spolek
Sídlo
třída Karla IV. 714/5 50002 Hradec Králové
Datum vzniku
3. 6. 2014 (12 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 13486, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Předsedové jsou dva a oba jsou oprávněni jednat samostatně a nezávisle.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (6)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Divadlo Spektákl, z.s. IČO a DIČ?

Divadlo Spektákl, z.s. má IČO 02948516. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Divadlo Spektákl, z.s. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Divadlo Spektákl, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Divadlo Spektákl, z.s. v insolvenci?

Insolvenci u Divadlo Spektákl, z.s. (IČO 02948516) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Divadlo Spektákl, z.s.?

Podle veřejného rejstříku: Václav Hodonický (Předseda spolku).

Souvislosti

Podobné firmy