BALMAR-STAVBY s.r.o.
BALMAR-STAVBY s.r.o. (IČO 02886383) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Roudnice nad Labem, vznik v roce 2014. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 02886383
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Terezínská 1359 41301 Roudnice nad Labem
- Datum vzniku
- 10. 4. 2014 (12 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 35406, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně. Jednatelé zastupují společnost každý samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JB Jan Balogh jednatel
- JM Jaroslav Marek jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- MK Michal Kábrt jednatel
Společníci a vlastníci
- JB Jan Balogh společník
- JM Jaroslav Marek společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- S Simply Office S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jan Balogh působí i v další firmě:
Jaroslav Marek působí i v další firmě:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má BALMAR-STAVBY s.r.o. IČO a DIČ?
BALMAR-STAVBY s.r.o. má IČO 02886383. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je BALMAR-STAVBY s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u BALMAR-STAVBY s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je BALMAR-STAVBY s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u BALMAR-STAVBY s.r.o. (IČO 02886383) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem BALMAR-STAVBY s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jan Balogh (jednatel), Jaroslav Marek (jednatel).