Coworking CB, z.s.
Coworking CB, z.s. (IČO 02492440) je spolek se sídlem v obci České Budějovice, vznik v roce 2013. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 02492440
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- Široká 443/19 37001 České Budějovice
- Datum vzniku
- 27. 12. 2013 (13 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 6236, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná samostatně. Jednatel samostatně zastupuje spolek. Předseda jedná za spolek navenek.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- KK Kristýna Kocifajová Mokráčková předseda
Zobrazit historická angažmá (8)
- JH Jan Hoffmann jednatel
- TK Tomáš Kocifaj jednatel
- KK Kristýna Kocifajová Mokráčková jednatel
- KK Kristýna Kocifajová Mokráčková jednatel
- KK Kristýna Kocifajová Mokráčková jednatel
- KM Kristýna Mokráčková Jednatel
- KM Kristýna Mokráčková Jednatel
- KM Kristýna Mokráčková jednatel
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Kristýna Kocifajová Mokráčková působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Coworking CB, z.s. IČO a DIČ?
Coworking CB, z.s. má IČO 02492440. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Coworking CB, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Coworking CB, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Coworking CB, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Coworking CB, z.s. (IČO 02492440) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Coworking CB, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Kristýna Kocifajová Mokráčková (předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci České Budějovice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH