Derma Care Kodet s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Derma Care Kodet s.r.o. (IČO 02465213) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2013. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 02465213
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Specializovaná ambulantní zdravotní péče 86220
- Sídlo
- Palackého 720/5 11000 Praha
- Datum vzniku
- 19. 12. 2013 (13 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 219623, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná jménem společnosti v plném rozsahu samostatně. Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- Poskytování zdravotních služeb a zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních podle zákona 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), v oboru chirurgie, v oboru cévní chirurgie a v oboru dermatovenerologie.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- OK Ondřej Kodet jednatel
- AK Andrea Kodetová jednatel
Zobrazit historická angažmá (6)
- AH Andrea Havlínová jednatel
- AH Andrea Havlínová jednatel
- AH Andrea Havlínová jednatel
- AH Andrea Havlínová jednatel
- AK Andrea Kodetová jednatel
- RP Radomír Pacík jednatel
Společníci a vlastníci
- AK Andrea Kodetová společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- RP Radomír Pacík společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Derma Care Kodet s.r.o. IČO a DIČ?
Derma Care Kodet s.r.o. má IČO 02465213. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Derma Care Kodet s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Derma Care Kodet s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Derma Care Kodet s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Derma Care Kodet s.r.o. (IČO 02465213) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Derma Care Kodet s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ondřej Kodet (jednatel), Andrea Kodetová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Specializovaná ambulantní zdravotní péče
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH