Students for Liberty CZ, z.s.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
Students for Liberty CZ, z.s. (IČO 02391368) je spolek se sídlem v obci Chocenice, vznik v roce 2013. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 02391368
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- 104 33601 Chocenice
- Datum vzniku
- 2. 12. 2013 (13 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 8190, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Předseda je statutárním orgánem spolku, zastupuje spolek navenek a jedná jeho jménem.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JŠ Jan Šincl Předseda
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má Students for Liberty CZ, z.s. IČO a DIČ?
Students for Liberty CZ, z.s. má IČO 02391368. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Students for Liberty CZ, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Students for Liberty CZ, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Students for Liberty CZ, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Students for Liberty CZ, z.s. (IČO 02391368) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Students for Liberty CZ, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Jan Šincl (Předseda).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Chocenice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH